KOMBİ TAMİR BAKIM SERVİSİ

Kombi Tamir Bakım Servisi

Helping Business Security & Peace of Mind for Your Family

Kombi Arıza Tespiti ve Tamiri

Kombi Ustası olarak kombileriniz için bakım, onarım ve servis hizmetleri sunuyoruz. Kombiniz çalışmıyorsa, peteklerinize su gitmiyorsa, ateşleme yapmıyorsa ve bakım ihtiyacınız varsa dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz

Kombi servis ağımız İstanbul'un tüm noktalarına ilçe ve mahallelerine hizmet vermektedir. Kombi servis bakım ve yedek parça hizmeti sunmaktadır. Kombinizde değişen yedek parçalar 1 yıl garanti kapsamındadır. Uygun fiyat avantajlarımız sayesinde sizlere tasarruflu bir servis hizmeti sunuyoruz. Kombi servisi olarak karılaştığımız arızaları uzman kadromuz ile kısa sürede ve garantili olarak çözüyoruz.

 

Kombi Bakımı

Kombi bakımlarınızı 6 ayda bir yaptırmanız gerekemektedir. Özellikle kış döneminde bakımı yapılmayan kombiler ciddi zararlara yol açabilir. Ayrıca bakımsız çalışan kombiler ilerde büyük arızalar yaratacağı için uzun ömürlü bir kombi kullanımı için bakımlarının düzenli yapılması gerekmektedir. Sizlerde kombi bakım hizmetimizden yararlanmak için bizi çağrı merkezimiz üzerinden arayabilirsiniz.

 

Kombi Onarımı

Evde kış ve yaz dönemlerinde kombi kullanımı ile birlikte servis ve onarım hizmetleri gereklilik haline gelmiştir. Kombi servisimiz onarım ihtiyacı olan kombileriniz üzerine sorunsuz ekonomik ve hızlı servis hizmeti sunmaktadır. Gezici servis ağımız ile uzman ekibimiz en kısa sürede müdehale etmektedir. Havalar soğuduğunda kombileriniz performanslı çalışmalıdır. Kombilerizde meydana gelen arıza ve onarım durumlarında bizle iletişime geçebilirsiniz.


Kombi tamir Servisi

Kombi Teknik Servisi

 

Radyatörlerin ısınması daha uzun sürüyor

    Radyatörleriniz ılık mı kalıyor yoksa ısınması saatler mi alıyor? Suyunuz eskisi kadar çabuk ısınmıyor mu veya eskisi kadar ısınmıyor mu? Çoğu modern Kombi maksimum sıcaklıklarına hızla ulaşır ve neredeyse anında ısı üretir. 

    Ayrıca, merkezi ısıtma sisteminizin çamurla dolu olduğu anlamına da gelebilir. Sistemde dolaşan kirli su, Kombiınızda uzun vadeli sorunlara neden olabilir,

 

 

Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim Servisi Ara

Destek hattımız üzerinden anlık canlı destek

Kombi garip sesler çıkarıyor

    Kombi ateşlendiğinde bir ses çıkaracaktır, ancak bu, çoğumuzun farkına bile varmayacağı alçak ve sürekli bir uğultudan başka bir şey olmamalıdır. Vurmak, ıslık çalmak, gıcırdatmak ve vızıldamak duymak isteyeceğiniz sesler değildir, çünkü bunlar kırık valften pompa sorunlarına veya sadece genel aşınma ve yıpranmaya kadar bir dizi sorunu gösterebilir.

 

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara

Destek hattımız üzerinden anlık canlı destek

Kombiden sızıntı veya damlama

    Kombinizin etrafında su birikintileri belirirse, derhal harekete geçmelisiniz. İç parçalar arızalı veya parçalanmaya başlamış olabilir. Bir sızıntı, pas ve korozyon gibi başka sorunlara ve ayrıca evinizde yapısal hasara yol açabilir. Ve ısıtmanız giderek verimsiz hale gelecektir.

 

 

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara

Destek hattımız üzerinden anlık canlı destek

Kombi kötü bir koku veriyor

    Sağlıklı bir Kombi herhangi bir koku yaymamalıdır. Herhangi bir zayıf koku, bir karbon monoksit sızıntısını gösterebilir - karbon monoksitin kendisi kokusuzdur, ancak sızıntı Kombiın düzgün yanmamasına neden olduğu için bir koku oluşabilir.

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara

Destek hattımız üzerinden anlık canlı destek

 

Kombi tesisat ve Petek Temizliği


Kombinizin daha uzun ömürlü olması ve yakıt tasarrufu için periyodik kombi bakımı ve petek temizliği önemlidir. Düzenli olarak 6 ayda 1 kombi bakımı yapılması en doğrusudur. Özellikle kış aylarında yüksek ve sorunsuz performansla çalışmasını beklediğiniz kombinizin kış öncesi sonbahar aylarında petek temizliği ile birlikte yapılmasını öneriyoruz

İletişim

Gsm: +0549-592-93-21
Pazartesi-Cumartesi (09:00-20:00

e-posta:servis@kombiustasi.net
www.kombiustasi.net

İstanbul Çağrı Merkezi

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara

WhatsApp
Hemen Ara